↑↑↑ ↑↑↑

Контакти

Фірма НЕСКОМ – офіційний представник (дилер) компанії Julius Blum GmbH у Львівській області. Заснована в 1997р. в місті Стебнику, де й на даний час знаходиться центральний офіс. Організація займається реалізацією не тільки меблевої фурнітури BLUM (Австрія), а й меблевої окрайки ПВХ, АБС REHAU (Німеччина), кухонних мийок, змішувачів, вбудованої техніки та витяжок FRANKE (Швейцарія), фурнітура та наповнення для шаф-купе ALU-LINE, фасадами AGT та Cleaf, а також виготовленням меблевих фасадів  з алюмінієвого профілю.

Мета товариства – максимально задовольнити потреби клієнта у виготовленні сучасних кухонь шляхом пропозиції високоякісних комплектуючих меблевої фурнітури, надійної кухонної техніки, ексклюзивного ряду мийок та змішувачів від провідних світових виробників.

Наші клієнти – великі й дрібні меблеві підприємства, виробники меблів та продавці меблевої фурнітури та аксесуарів.

На даний момент фірма нараховує біля трьох десятків працівників, молодих і енергійних людей, які вирізняються професіоналізмом і компетентністю в питаннях меблевої сфери. Також НЕСКОМ відкрив власні філії в обласних містах західного регіону – Львів,  Івано-Франківськ, Тернопіль та Рівне. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам сучасну і якісну продукцію на будь-який смак і вибір, яка ідеально відповідатиме навіть самим високим вимогам.

Сертифікати:

Контактна форма

Ім’я:


Електронна адреса:


Питання:


Введіть код на зображенні:

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe