↑↑↑ ↑↑↑

Штучний камінь

Акриловий штучний камінь – це композитний матеріал, який широко застосовується у виготовленні кухонних стільниць, підвіконників, меблів, для інтер’єрів ванних кімнат, облицювання стін. Ще одна сфера застосування матеріалу – комерційні об’єкти та громадські інтер’єри, банки, готелі, ресторани, офіси, магазини, медичні заклади та салони краси. Завдяки своїм властивостям акриловий камінь стає ідеальним матеріалом для оздоблення цих об’єктів.

Акриловий камінь – непористий безшовний матеріал, який є винятково стійким до різноманітних забруднень та бактерій. Це твердий та однорідний і дуже міцний та довговічний матеріал. Він легко відновлюється, а широка кольорова гама дозволяє поєднувати його з різноманітними матеріалами, створюючи неповторні композиції інтер’єрів в любому стилі.

Акриловий камінь виготовляється  в листах товщиною 12 мм, яка є рекомендованою для горизонтальних поверхонь і, безумовно, підвищує іі якість у порівнянні  з 3мм, 6мм, 9мм листами. Листи 12 мм більш ударо і термостійкіші, а значить – більш довговічніші.

Догляд за поверхнями з акрилового каменю досить простий. Всі забруднення видаляються  звичайними побутовими засобами.

Цей екологічно чистий, нетоксичний матеріал зберігає чудовий вигляд на довгі роки.

Пропонуємо Вашій увазі вироби зі штучного каменю торгових марок Tristone, Staron (Samsung), DuPont  (Montelli, Corian).

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe