↑↑↑ ↑↑↑

Orga-Line

Orgaline, blum, різак для плівки, оргалайн, неском

Маленький помічник, великий функціональний зміст

Практичні помічники на кухні ORGA-LINE спрощують безліч операцій на кухні і забезпечують порядок, залишаючись практично непомітними. Завдяки тримачам спецій, ножів і тарілок, а також різакам фольги і харчової плівки все знаходиться на своєму місці і завжди під рукою. Набір ORGA-LINE зручно упакований і його можна замовити, використовуючи всього один артикул.

Різак для харчової плівки

Orgaline, blum, різак для плівки, оргалайн, неском

За допомогою нашого різака для харчової плівки досить легко витягнути плівку з рулону без єдиної складки і виснажливого пошуку відрізаного краю. Секрет в стержні Blum для захоплення плівки. Харчову плівку тепер можна відрізати зручно і точно.

Для використання в шухляді і на стільниці.

 

 

 

 

 

 

Різак для фольги

Orgaline, blum, різак для фольги, оргалайн, неском

Тепер для зберігання рулону фольги з'явилося певне місце: в різаку для фольги. Завдяки йому різати фольгу просто і швидко - краї залишаються ідеально рівними. Тут ми досягли швидкого і простого різання фольги.

Для використання в шухляді і на стільниці.

 

 

 

 

 

 

Практичний тримач тарілок

Orgaline, blum, тримач тарілок, оргалайн, неском

Всі тарілки стосом одна на одній: до 12 тарілок самих ходових розмірів (в діаметрі від 180 до 320 мм) можна розташувати стосом в нашому тримачі для тарілок і надійно зберігати їх у шухляді, не боячись розбити.

Завдяки ручкам з обох сторін тримач тарілок можна легко вийняти і перенести в необхідне місце - наприклад, до столу або до саду.

 

 

 

 

 

 

Практичний тримач ножів

Orgaline, blum, тримач ножів, оргалайн, неском

У нашому тримачі можна розмістити до 9 ножів, незалежно від їх розміру. Ножі надійно розміщені в шухляді, і необхідний у даний момент ніж можна дістати одним рухом.

Тримач ножів входить до комплекту помічників на кухні ORGA-LINE.

 

 

 

 

 

 

Практичний тримач спецій

Orgaline, blum, тримач спецій, оргалайн, неском

Всі ємкості для спецій надійно розміщуються у тримачі спецій ORGA-LINE. Не важливо великі або маленькі ємкості і в якій упаковці. Тримач спецій можна виймати з шухляди і переносити до місця приготування їжі або до накритого столу.

Особливо зручно те, що тримач спецій можна мити в посудомийній машині.

 

 

 

 

 

 

 

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe