↑↑↑ ↑↑↑

Приспосіблення


Legrapress
 
 

Boxpress
BOXPRESS - ідеальний помічник в промисловому виробництві шухляд TANDEMBOX. Завдяки раціональному механізму налаштування можна скоротити час налагодження і збирати шухляди самої різної ширини і глибини.
 

Metapress
Оптимальне рішення для промислового збирання ящиків METABOX
 

Boxfix Pro
BOXFIX PRO забезпечує високий комфорт при використанні технології монтажу на захватках навіть для невеликих обсягів шухляд TANDEMBOX. Швидке освоєння, просте налагодження і ергономічність роблять BOXFIX PRO найбільш оптимальним пристосуванням для збирання TANDEMBOX.
 

Boxfix E-l
BOXFIX E-L - ідеальний помічник для зручного монтажу LEGRABOX. Всі комплектуючі шухляд монтуються точно і без зазорів. Проста експлуатація та комфорт використання нашого пристосування BOXFIX E-L зробить монтаж навіть дрібних серій LEGRABOX більш продуктивним.
 

Boxfix E-t
Наше пристосування BOXFIX E-T забезпечує швидкий і зручний монтаж шухляд TANDEMBOX. Простий в експлуатації пристрій для монтажу допоможе Вам при збиранні меблів як у майстерні, так і на місці у клієнта. З ним будь-які шухляди монтуються зручно і швидко. Вам завжди гарантований бездоганний монтаж фурнітури.
 

Boxfix M
Надійне і просте приспосіблення для збирання всіх ящиків типу TANDEMBOX
- Номінальна довжина від 270мм до 650мм
- Ширина корпуса від 275мм до 1200мм 
 

Boxfix P
Наше пристосування BOXFIX P, завдяки пневматичному затискачу, дозволяє збирати шухляди LEGRABOX і TANDEMBOX ще більш швидко і зручно. Легке налагодження і встановлені упори заощадять Ваш час і підвищать якість монтажу.
 

Ecodrill
Просте ручне приспосіблення для точного свердління під завіси Blum. Привід здійснюється за допомогою ручної електродрелі
 

 

 

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe