↑↑↑ ↑↑↑

Про Blum

Фурнітура BLUM (БЛЮМ)

Меблева фурнітура Blum (БЛЮМ) є одним з основних компонентів у виробництві корпусних меблів. Австрійська компанія Blum - це світовий лідер у виробництві меблевої фурнітури і комплектуючих для меблів. Високотехнологічні стандарти виробництва дозволяють давати гарантії бездоганної роботи на весь період експлуатації меблів. Blum фурнітура є окремим елементом декору завдяки унікальному дизайну і досконалим формам.

Щорічно компанія Blum надає на провідних світових виставках ряд новинок, які займають гідне місце в меблів і задовольняє постійно зростаючий попит споживачів. Концепція організації корисного простору Blum Dynamiс Space дозволяє спроектувати і розділити кухню на зони залежно від потреб, розміру приміщення і форм. Системи для меблів австрійського виробника Blum утілюють найсміливіші ідеї дизайнерів у всьому світі.
Фірма BLUM пропонує своїм клієнтам широкі можливості для вибору: це велика програма петель CLIP, CLIP top і CLIP top BLUMOTION, системи висування TANDEM і TANDEMBOX, електрична система SERVO-DRIVE, спеціальні вироби для організації внутрішнього простору ORGALINE, підйомні механізми AVENTOS, верстати та інструменти для складання і монтажу меблів, сервісні послуги DYNALOG і E-SERVICES.

Blum нараховує 10 заводів по світу, 7 з яких знаходяться в Австрії, інші в США, Польщі, Бразилії

Завод 1 в Хьохсті

На заводі 1, в Хьохсті, нашому колишньому головному заводі, розташовується сьогодні технологічний відділ, перенесений із заводу 3.

Завод 2, в Хьохсті (центральний)

На заводі 2 знаходиться виробництво завіс, склад готових виробів, а також керівництво фірми Blum.

Завод 3 в Хьохсті

Завод 3 є нашим технічним центром. Тут розташовані відділ досліджень і проектування, конструкторський відділ, інструментальне та верстатобудівне виробництво і центр виробничого навчання.

Завод 4 в Брегенці

На заводі 4 ми виробляємо шухляди і системи напрямних.

Завод 5 в Фузах

На заводі 5 у Фузах виготовляються окремі деталі для наших систем і допоміжні пристосування. В процесі виробництва ми використовуємо технологію штампування, пластикового або цинкового лиття.

Завод 6 в Гайсау

На заводі 6 виготовляються деталі для висувних систем. На цьому заводі знаходиться обладнання для нанесення полімерних покриттів.

Завод 7 в Дорнібірні

Завод 7 - це наш логістичний центр з підведеною до нього залізничною гілкою. Крім того, тут знаходиться виробництво підіймальних механізмів AVENTOS і монтаж розділювальних систем ORGA - LINE.

Ембу, Сан-Пауло /Південна Америка

В Ембу /Сан-Пауло ми виготовляємо завіси і системи напрямних для південно-американського ринку. Виробництво в Бразилії було відкрите в 1998 році.

Сважондз-Ясінь/ Польща

В Польщі знаходиться наш центр логістики, складання і упаковки.

Лоусвілль/Північна Каліфорнія/США

Blum-США був заснований в 1977 році. В Лоусвіллі/Північна Каліфорнія ми виготовляємо фурнітуру для північно-американського ринку.

 

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe