↑↑↑ ↑↑↑

Legrabox

legrabox, blum, висувні системи, неском

LEGRABOX - елегантність у русі
Високоякісний матеріал у поєднанні із строгим дизайном і надійною технологією. Це є відмінною рисою LEGRABOX pure. Рівні ззовні і зсередини боковини вражаюче тонкі, всього 12,8 мм. Всі комплектуючі гармонують одне з одним і створюють єдине ціле.

LEGRABOX представлений в новій гамі кольорів. Можливе встановлення заглушки з логотипом для створення цілісного дизайну царги. Чи то стандартна шухляда, чи внутрішня, шухляда з високим фасадом чи висока внутрішня шухляда - LEGRABOX надає меблям лаконічності в кожному житловому приміщенні.

Асортимент

  • Матеріал і колір: Нержавіюча сталь із захистом від відбитків пальців, або сталь з матовим покриттям в кольорі терра-чорний матовий, оріон сірий матовий, або білий шовк матовий
  • Висота: N, M,K, C і F
  • Номінальна довжина: 270 – 650 мм
  • AMBIA-LINE - система внутрішніх розділювачів

Варіанти конструкцій
Окрім LEGRABOX pure з матовою металевою поверхнею і закритими боковинами, представлені інші варіанти виконання LEGRABOX: LEGRABOX free із вставками. Вставки ніби зливаються з іншими елементами шухляди і створюють з нею одне ціле.

LEGRABOX free дає можливість створити шухляду у відповідності з індивідуальними вподобаннями, використовуючи для цього вставки з різних матеріалів - скла, дерева, або каменю. Вставки використовуються в шухлядах з високим фасадом, включаючи шухляду висотою С.

Монтаж і регулювання
Нове кріплення LEGRABOX забезпечує швидкий, комфортний та безпечний монтаж фасаду. Фасад навішується і зручно замикається. Монтаж фасаду можливий навіть при вже встановленій шухляді.
Демонтаж також дуже зручний завдяки вбудованому захисту від випадіння. Одна людина може самостійно демонтувати навіть дуже широкий фасад.
LEGRABOX можна зручно регулювати в трьох площинах: по ширині, висоті і нахилу. Це дає можливість створити досконалий малюнок фасадів у стандартних шухлядах і шухлядах з високим фасадом.

Про переваги коротко:

  • Високоякісний матеріал у поєднанні зі строгим дизайном і надійною технологією.
  • Товщина царг лише 12,8 мм.
  • Всі комплектуючі гармонують одне з одним і створюють єдине ціле.

legrabox, blum, висувні системи, неском legrabox, blum, висувні системи, неском legrabox, blum, висувні системи, неском legrabox, blum, висувні системи, неском legrabox, blum, висувні системи, неском

 

Neskom © 2016 Створено sitekafe sitekafe